Terra

Terra představuje rychlý a účinný způsob odstranění vápenatých nánosů a vodního kamene z kávovarů, myček, praček, varných konvic, van, parních strojů, vodních nádržek u WC, atd.

Výběr varianty
Cena s DPH: 292 Kč
Cena bez DPH: 241 Kč
skladem

Popis zboží

Terra představuje rychlý a účinný způsob odstranění vápenatých nánosů a vodního kamene z kávovarů, myček, praček, varných konvic, van, parních strojů a další.....

Neobsahuje fosfáty, neobsahuje kyselinu octovou, obsahuje pouze kyselinu citronovou.

Vyrobeno v České republice, podléhá stálé kontrole kvality.

Při naředění koncentrátu TERRA vodou v poměru 1:3 získáte z 1 litru koncentrátu celkem 4 litry silného a účinného čistícího přípravku.

Použití :

Podle množství usazenin naředíme koncentrát TERRA vodou v poměru 1:3 až 1:10. Takto získaným roztokem naplníme čištěný objekt, případně prostředek naneseme na čištěnou plochu. Po několika sekundách začne přípavek účinkovat, což se projeví tvorbou drobných bublinek. Necháme působit 15-30 minut, nebo necháme proběhnout samočistící cyklus přístroje dle návodu a poté důkladně opláchneme čistou vodou. Při opravdu silných nánosech postup doporučujeme opakovat 2-3krát.

Kávovar: Nádržku na vodu naplníme přípravkem TERRA naředěným v poměru 1:3. Přístroj čistíme dle návodu výrobce spotřebiče. Následně nádržku vypláchneme čistou vodou.

Hodnocení

Dosud nebylo vloženo žádné hodnocení.

Doporučujeme přikoupit

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací